KompiuterisTeikiame kompiuterių (darbo stočių, nešiojamų ir serverių) priežiūros, administravimo ir remonto paslaugas Klaipėdoje ir aplink ją. Diegiame legalią programinę įrangą, atnaujiname kompiuterio techninę įrangą, atliekame kompiuterių diagnostikos ir remonto darbus, už priimtiniausią kainą padedame įsigyti reikalingą kompiuterinę įrangą, teikiame konsultacijas šiais ir bet kokiais kitais IT klausimais.

Taip pat galime prižiūrėti ir administruoti įvairaus dydžio kompiuterinius tinklus, prijungiame naujus kompiuterius, realizuojame sprendimus susijusius su kompiuterinių tinklų saugumu, bevielio ryšio technologijomis.

Diegiame ir pagal Jūsų pageidavimus paruošiame tarnybines stotis (serverius) su nemokama ir itin stabilia bei saugia Gentoo Linux operacine sistema (plačiau…). Įsirengę tokią tarnybinę stotį, Jūs galite turėti nuosavą elektroninio pašto serverį su neribotu skaičiumi elektroninių pašto dėžučių, interneto puslapių publikavimo tarnybą, reikalingas duomenų bazes, tokias kaip MYSQL ir daugelį kitų, Jums reikalingų ir naudingų tarnybų. Ir visa ši programinė įranga bus visiškai legali ir papildomai Jums nekainuos nė cento – mokėsite tik už diegimo ir konfigūravimo darbus. O taip pat diegiame ir administruojame tarnybines stotis (serverius) su MS Windows ir MAC OS operacinėmis sistemomis.

Atliekame Linux, MS Windows ir MAC OS serverių priežiūrą ir administravimą. Serverių administravimo paslaugos nuotoliniu būdu teikiamos visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Padedam įsigyti reikalingą orgtechniką ir ją sukonfigūruoti bei pajungti. Atliekame spausdinimo ir kopijavimo įrenginių eksploatacinę priežiūrą: keičiame ir pildome kasetes, atliekame kitus profilaktinius darbus.

Diegiame IP telefonijos sprendimus, kurie daugeliu atveju leidžia saugiai ir nemokamai bendrauti interneto tinklais tarp vieno subjekto abonentų, kurie gali būti išsidėstę po visą Pasaulį.

Paslaugas teikiame fiziniams ir juridiniams asmenims. Su juridiniais asmenimis gali būti sudaromos kompiuterių priežiūros sutartys.

Dėl išvardintų paslaugų prašome kreiptis:

užpildant šią formą;

el. paštu: info@portas.lt

telefonu: 8 623 21468

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>