Gentoo LinuxJei Jums reikia stabilios, saugios ir svarbiausia – visiškai nemokamos bei legalios operacinės sistemos Jūsų serveryje – Linux yra vienas geriausių pasirinkimų.

MB PORTAS LT plačiausiai dirba su Gentoo Linux, kuri, pagal savo prigimtį yra viena iš stabiliausių ir sparčiausiai veikiančių tarp visų Linux distribucijų. Tačiau, jei Jūs jau turite įdiegtą Linux sistemą savo  serveryje, prižiūrėti bei administruoti galime ir bet kurią kitą populiaresnę Linux distribuciją, pavyzdžiui CentOS, Ubuntu, RedHat, Slackware ir pan.

Mes galime prižiūrėti Jūsų Linux serverį nuo pat diegimo iki nuolatinės priežiūros ir administravimo. Tai apima tokių paslaugų kaip:

1. Elektroninio pašto konfigūravimas ir priežiūra. Naujų elektroninio pašto dėžučių kūrimas ir senų administravimas, antivirusinės ir antispam sistemų konfigūravimas ir priežiūra.

2. Interneto svetainių publikavimo (WWW) ir failų persiuntimo (FTP) tarnybų konfigūravimas ir priežiūra.

3. Ugniasienės diegimas, srauto kontrolės sprendimai, įvairių ataskaitų, susijusių su interneto srautu generavimas ir pateikimas pagal Jūsų pageidavimus, kiti sprendimai susiję su Jūsų vietinio tinklo (LAN) saugumu.

4. Jūsų vietinio tinklo (LAN) aptarnavimui skirto serverio priežiūra ir konfigūravimas (bendrinami aplankai, informacijos srautai, duomenų sauga ir kontrolė, vartotojų duomenų apsauga ir pan.)

5.  Bet kokių kitų paslaugų, kurios veikia Linux serveryje, priežiūra ir aptarnavimas.

6. Pačios Linux operacinės sistemos priežiūra – programinės įrangos atnaujinimai.

7. Serverio duomenų apsaugos sprendimai programiniu ir techniniu lygiais.

Visi sprendimai įgyvendinami tik su legalia, bet visiškai nemokama programine įranga, kuri jau daugelį metų yra patikrinta ir naudojama daugybėje Pasaulio serverių, todėl Jūs galėsite visada būti tikri, kad visa programinė įranga Jūsų serveryje yra visiškai legali.

Serverių priežiūra yra vykdoma nuotoliniu būdu, todėl absoliuti dauguma konfigūravimo darbų yra atliekama nedelsiant. Be to, pasirašius Linux serverių priežiūros sutartį, mes įsipareigojame reaguoti į incidentus ne tik darbo, bet ir poilsio metu (naktį, savaitgaliais), todėl Jūs niekada neliksite nežinomybėje ar su neveikiančiomis viena ar keletu paslaugų serveryje.

Jei dar neturite pačio serverinio kompiuterio – mes visada padėsime Jums jį įsigyti: išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pirkinį. Be to, konkretų serverinį kompiuterį pasiūlysime ir pigiau nei daugelis kitų kompiuterinės įrangos pardavėjų.

Visais Linux serverių diegimo ir administravimo klausimais kreipkitės į MB PORTAS LT:

elektroniniu paštu: info@portas.lt

telefonu: 8 623 21468

arba užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>