Nemokami subdomenai vartotojams

2012-03-19. Kategorijos: Naujienos, Paslaugos

domenasDžiugu pranešti, kad nuo šiol visiems nemokamai teikiamo puslapių talpinimo (hostingo) plano vartotojams suteikiama galimybė nemokamai gauti ir portas.lt subdomeną (pvz. manopuslapis.portas.lt). Taigi, dabar visi pageidaujantys gali gauti ne tik nemokamą puslapio talpinimo planą, bet ir portas.lt subdomeną, kuris Jums taip pat bus visiškai nemokamas.

Viskas ką reikia padaryti, tai rašant laišką su prašymu aktyvuoti nemokamą puslapių talpininimo planą, tereikia papildomai paprašyti norimo subdomeno ir jis Jums bus sukurtas bei iškart nukreiptas į Jums sukurtą virtualųjį serverį.

Kadangi, kaip žinia dviejų vienodų subdomų būti negali, tai jau užimtus subdomenus skelbsime šiame puslapyje, taip ne tik informuodami būsimus vartotojus apie užimtus subdomenus, bet kartu ir reklamuodami Jūsų svetainę.

Taigi, nedelskite ir užsisakykite visiškai nemokamas paslaugas. Tai tikrai nieko nekainuoja!

Pasinaudojant proga, norisi priminti, kad norint gauti nemokamą puslapių talpinimo planą, reikia:

užpildyti paslaugų užsakymo formą (būtina registracija) portas.lt svetainėje

arba

parašyti el. laišką el. adresu: info@portas.lt bei nurodyti savo vardą, pavardę ir internetinį vardą (domeną). Jei internetinio vardo neturite, galite pasirinkti bet kurį savo sugalvotą portas.lt subdomeną (pvz. manosvetaine.portas.lt), jei tik jis bus laisvas. Jei Jūsų pasirinktas portas.lt subdomenas bus užimtas – mes apie tai jus informuosime papildomai ir paprašysime pasirinkti kitą – laisvą.